اسامی فیلمهای منتخب استانی و ملی جشنواره فیلم و عکس اردی بهشت:
۱- پر یا پوچ- سیامک دلنواز- داستانی- بندرعباس
۲- راه من گام او- منیژه آقائی- داستانی بند رعباس
۳- هر شب – سروش مهدی قلب – داستانی – بند رعباس
۴- لگار- مهدی میرزایی- داستانی – بندر عباس
۵- بنی آدم- سیامک دلنواز- داستانی –بندرعباس
۶- بدلکاران مخفی – مینا صادقی – مستند – بندرعباس
۷- زاپیگو – محمود شاکری – مستند – بندرعباس
۸- گرن – یوسف محمودپور – مستند – بستک
۹- مسیر نهایی – جمال جلالی – مستند – جاسک
۱۰- آنچه برسون می گویدم و محمدرضا – محمد رضا رکن الدینی – داستانی – بدر عباس
۱۱- کشند قرمز – ایمان رضائی و احسان رضائی – مستند – بند رعباس
۱۲ – سرزمین زیبای من – داوود مرزی زاده – بندرعباس
۱۳ – همسنگا ر – سعید بلوچی – مستند – بندرعباس
۱۴- مشتا – داوود مرزی زاده – تجربی – بند رعباس
۱۵ – بازگشت – مصیب داوری- مستند – رودان
۱۶ – دزدان دریایی – حسن نوروزی – مستند بندر عباس
۱۷ – راه از بی راه – مرتضی دهقانی – داستانی – بند رعباس
۱۸- گل حنیر مرضیه دهقانی – مستند – بندرعباس
۱۹- علم – امیر فخری -مستند بندر عباس
۲۰- گفتگوی منتشرنشده ژاله – مرتضی نیک نهاد – داستانی – بندرعباس
۲۱- ساکنین شرجی – سید محمد رودباری زاده – میناب
۲۲- گل پامچال – سمیه حسینی پور – مستند – میناب
۲۳- مرز – جمال جلالی – تجربی – جاسک
۲۴- برزه- یوسف محمود پور- مستند
۲۵- عروسی در محرم – مرضیه دهقانی – مستند – بندرعباس
۲۶- اهل هوا- احمد علی بازماندگان- مستند- قشم
۲۷- چشمهایم مال تو – خوبیار سالاری – مستند -بندر عباس
۲۸ – بندر گمبرون – شهاب آبروشن – داستانی – بندرعباس
۲۹- فراموشی در عمق هزار پایی – موسی عامری – بندر عباس
۳۰-بازگشت – موسی عامری – تجربی – بندرعباس
۳۱- خاک- مصطفی روشی- مستند – میناب
۳۲- کوک – حسن بیداروند – داستانی – بندر عباس
۳۳- حماسه رگو – علی رضا داوری – داستانی – رودان
۳۴- شب تکرار- علی رضا داوری- تجربی – رودان
۳۵- پنج دقیقه در تهاجم – مانا زمانی – داستانی – میناب
۳۶- فرشتگان نجات – جواد اخشابی و رسول اخشابی – بندر عباس
۳۷- ماجراجویان – رسول اخشابی و جواد اخشابی – بند رعباس
۳۸- نگهبان پارس – صابر صفاتیان – چالوس
۳۹- بازگشت یک ناو شکن – نصیر درویش وند – بوشهر
۴۰- زمزمه آب – علی امیدوار – تهران
۴۱- ژئوپارک قشم – زهرا سلیمی و روح اله مولوی – تهران
۴۲- آوایی برای مروارید – رضا رمضانپور مفرد – تهران
۴۳- هوای تازه – سید جواد حسینی – تهران
۴۴- سایه خاموش – علی حیاتی – اهواز
۴۵- ترال – اسماعیل شاهپیری – بوشهر
۴۶ – شور آب – حجت الله روان – بوشهر
۴۷ – نارنگی سیاهو -احمد مریدی زاده – مستند – بندر عباس
منبع: انجمن سینمای جوان هرمزگان